Produkcja obuwia to nie tylko firma - to przede wszystkim pasja.

Firma DANIELLO jest już kolejnym pokoleniem rodzinnego interesu. Projektowanie wygodnego obuwia od dziesięcioleci stanowi jedno z naszych największych wyzwań. Tworząc małe dzieła sztuki obuwniczej staramy się połączyć prostotę stylu, wygodę i najwyższe walory użytkowe. Głównym elementem uwzględnianym przy całym procesie produkcyjnym jest jakość. Od etapu projektu do wykonywania poszczególnych elementów składowych obuwia bardzo dużą wagę przywiązujemy do materiałów użytych podczas produkcji. Firma DANIELLO pragnąc być pewnym wszystkich elementów użytych w cyklu produkcyjnym, korzysta ze sprawdzonych materiałów (dostawcy z Polski, Włoch, Niemiec). To w celu osiągnięcia jak najlepszej jakości nie korzystamy z gotowych półfabrykatów ani nie zlecamy pracy innym podwykonawcom. Całość produkcji obuwia DANIELLO (projektowanie, wykrawanie, szycie, tworzenie spodu oraz prace montażowe) odbywa się w jednej fabryce. Daje nam to możliwość stałego kontrolowania jakości. Skupienie wszystkich etapów produkcji w jednym miejscu pozwala także na produkcję bardzo nietypowych serii. Elastyczne podejście do klienta zapewnia możliwość współpracy z najbardziej wymagającymi klientami. Poprzez takie ustalenie priorytetów staramy się tworzyć obuwie nowoczesne z użyciem wszelkich materiałów poprawiających komfort użytkowania. Produkcja obuwia w DANIELLO jest syntezą tradycji przekazywanych z pokolenia na pokolenia oraz nowoczesnej technologii. Duża cześć produkcji jest wykańczana ręcznie.

Prawdziwym wyznacznikiem naszego sukcesu jest liczba klientów którzy, powracają do sklepów współpracujących i zaczynają zakupy od poszukiwania obuwia marki DANIELLO.

Zaufało nam już wielu odbiorców hurtowych oraz sieci sklepów, nasze obuwie możecie Państwo spotkać w wielu krajach europejskich - Polska, Anglia, Niemcy, Ukraina, Łotwa, Rosja, Litwa ….

Działając od pokolenia, staramy się tworzyć z myślą o następnych pokoleniach.

_________________________________

Linia DANIELLO INDIVIDUAL to ekskluzywne obuwie stworzone specjalnie dla Ciebie.

Bazując na ponad 30 letnim doświadczeniu stworzyliśmy linie obuwia dla Panów, którzy przede wszystkim cenią swoją indywidualność i wygodę. DANIELLO INDIVIDUAL – podkreśli Twoją indywidualność!

Zespół naszych profesjonalnych projektantów poprzez indywidualne podejście do każdego klienta, oraz szereg konsultacji sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom. Indywidualne podejście do klienta zapewnia stworzenie butów jedynych w swoim rodzaju.

__________________________________

Firma OBUWIE "DANIELLO" DANIEL KONOPKA, AGATA KONOPKA-RYŚ S.C. realizuje następujący projekt:

OPRACOWANIE I WDROŻENIE DO PRODUKCJI NOWEJ KOLEKCJI OBUWIA MĘSKIEGO MIEJSKIEGO I REKREACYJNEGO Z ZASTOSOWANIEM NOWEGO UKŁADU SPODOWEGO.

Nazwa programu: PROGRAM WSPARCIE W RAMACH DUŻEGO BONU – EDYCJA 2015

Źródło finansowania: DOTACJA CELOWA Z BUDŻETU PAŃSTWA